Gizlilik ve Güvenlik

Merhaba Kolibul.com Kullanıcısı,

Kolibul.com olarak, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (ad, yaş, ilgi alanları, e-posta vb.) talep etmekteyiz.

Sunucularımızda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanyaların hazırlanması, müşteri profillerine özel promosyonların oluşturulması ve istenmeyen e-postaların engellenmesi amacıyla sadece Kolibul.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi, kullanıcının bilgisi veya talimatı olmadan kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşmıyor, ticari amaçla kullanmıyor veya satmıyoruz.

Kolibul.com, ayrıca site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareketleri ve tercihleri gibi istatistiksel verileri analiz ederek yorumlamaktadır. Bu istatistiksel veriler, daha özel ve etkili bir alışveriş deneyimi sağlamak amacıyla iş ortaklarımızla paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, yalnızca resmi makamlarca talep edildiğinde ve yürürlükteki mevzuat gereği açıklama yapılması gereken durumlarda resmi makamlara iletilir. Müşteri tarafından sisteme girilen bilgilere sadece Müşteri ulaşabilir ve bu bilgiler sadece Müşteri tarafından değiştirilebilir. Başka birinin bu bilgilere erişmesi ve değiştirmesi mümkün değildir.

Üyelerimiz, Kolibul.com’a başvurarak kendileriyle ilgili aşağıdaki taleplerde bulunabilirler:

– Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,
– Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
– Kişisel verilerin işlenme amacını ve bu amaçla uygun şekilde kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
– Kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
– Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde düzeltilmesini isteme,
– Kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
– İşlenen verilerin otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesine itiraz etme,
– Kişisel verilerin kanuna aykırı işlenmesi sebebiyle zarar uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme.

Kolibul.com olarak, yukarıda belirtilen taleplere ilişkin cevapları, gerekçeli ve yazılı olarak sağlamaktayız. Talep edilen işlemlerin maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından belirlenen tarife doğrultusunda ücret talep edilebileceğini lütfen unutmayınız.

Siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve gizliliği bizim için en öncelikli konudur. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa, lütfen iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Teşekkür ederiz,