Koli Çeşitleri ve Fiyatları

Kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamak için en uygun ambalaj çözümlerini arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Her türlü ürününüzü güvenle taşıyacak, koruyacak ve sunacak birinci sınıf ambalaj çözümlerimizle tanışmaya hazır mısınız?

Kuruluşumuz, sektördeki tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle, işletmenizin gereksinimlerine uygun koli çeşitlerini sunmak için burada. İster dayanıklı karton kutular, ister özel tasarlanmış ambalajlar veya farklı boyutlarda koli çeşitleri arayın, ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş bir seçenek sunuyoruz.

Ayrıca, rekabetçi fiyatlarımız ve esnek satın alma seçeneklerimizle bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınıza uygun çözümler bulmanızı sağlıyoruz. Ekonomik ve kaliteli ambalaj çözümleriyle işletmenizin verimliliğini artırabilir, nakliye süreçlerini daha güvenli ve sorunsuz hale getirebilirsiniz.

Bilgi Al

Koli Çeşitleri

İhtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde Standart (A-BOX İki kapaklı) piyasa kolisi ve Tutma bölümleri olan arşiv kolisi temin ediyoruz. Aşağıda en sık kullanılan piyasa ölçüleri koliler ve teknik detayları bulunuyor. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun koli çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

60-40-40cm-cift-oluk-koli-kolibul-n

60x40x40 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 1.000 Adet

30-20-20cm-cift-oluk-koli-kolibul-n

30x20x20 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 2.000 Adet

40-30-30cm-cift-oluk-koli-kolibul-n

40x30x30 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 1.500 Adet

50-30-30cm-cift-oluk-koli-kolibul-n

50x30x30 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 1.500 Adet

60-40-30cm-cift-oluk-koli-kolibul-nn

60x40x30 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 1.000 Adet

70-50-50cm-cift-oluk-koli-kolibul-n

70x50x50 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 800 Adet

80-50-50cm-cift-oluk-koli-kolibu-n

80x50x50 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 800 Adet

90-60-60cm-cift-oluk-koli-kolibu-n

90x60x60 Koli

Tek ve Çift Oluk, 5+ Kalitede Temin Edilir

Minimum Sipariş 800 Adet

Koli Türleri

tek-oluk-koli-kolibul-n

Tek Oluklu Koli

cift-oluk-koli-kolibul-n

Çift Oluklu Koli

tripllex-koli-kolibul-n

Triplex Koli

baskılı-koli-kolibul-n

Baskılı Koli

Hangi çeşit kolinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğu konusunda emin değilseniz aşağıdaki butona tıklayarak uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık
koli-kagit-cesitleri-kolibul-n

Kağıt Çeşitleri

Fluting

Atık kağıtlar ve samanın pişirilmesiyle elde edilen hamurdan gelir. Bu kağıt türü, oluklu mukavvada ondüle, orta ve iç yüzey kağıdı olarak kullanılır. Genellikle, samanın yarı kimyasal işlenmesiyle elde edilir. Bu kağıtlar genellikle 75-175 gr/m2 ağırlığındadır.

Testliner

Atık kağıttan tamamen geri dönüştürülen testliner, ekonomik bir seçenek olması nedeniyle yüzey kaplamalarında en çok tercih edilen kağıt türüdür. Bu kağıt türü, esmer veya açık renklerde bulunabilir. Geri dönüşümlü kağıt esaslı olan testliner, kraftliner adı verilen ve hem patlama hem de nem dayanımı açısından daha yüksek özelliklere sahip bir kağıt türünün altında yer alır. Bu kağıtlar genellikle 80-175 gr/m2 ağırlığındadır.

İmitasyon Kraft

İmitasyon kraft kağıdı, kraft kağıdı hurdalarından elde edilen uzun elyaf hamurun üst yüzeyde kullanılmasıyla oluşturulan bir tür kağıttır. Bu kağıdın özelliği, her iki yüzeyinin de fiziksel olarak kraft liner kağıdının özelliklerine sahip olmasıdır. Genellikle 110 gr/m² ile 175 gr/m² aralığında kalitelerde üretilmektedir.

Kraftliner

Doğal kraft rengi, %100 doğal liflerden yapılmıştır. Bu kağıdın bileşimi, koruma amaçlı kullanımlarda dayanıklılık sağlamanın yanı sıra mükemmel stabilite ve performans sunar. Bu kağıt genellikle dayanıklı ambalajlar, nemli ortamlarda depolanan ürünler, uluslararası nakliye için gönderilecek ürünler gibi uygulamalarda tercih edilir. Genellikle 110 gr/m² ile 175 gr/m² aralığında kalitelerde üretilmektedir.

Neden Kolibul.com?

kolibul-uzman-ekip

Uzman Ekip

zamanında-temin

Zamanında Temin

uygun-fiyatlar

Uygun Fiyatlar

kurumsal-indirim-firsati

Kurumsal İndirim